Tikrais pienės pūkais dekoruota dėžutė kavai, arbatai

20.00

Rankų darbo tikrais pienės pūkeliais dekoruota dėžutė arbatai, kavai. Būtent pienės pūkas puošia elegantiskai.lt logotipą. Kiekvienam ši gamtos dalelė yra sava asociacija, tačiau mums tai yra metafora, kad „gyvenimas yra tarsi pienės pūkas, skriejantis vėjyje”. Taip pat manoma, kad pienės pūkeliai yra norus pildantis talismanas bei linkėjimas kuo geriausios sėkmės.

Ši originali rankų darbo dėžutė dekoruota juvelyrine derva, į ją įliejant tik natūralius augalus. Smulkios detalės, išdėstymas skirsis nuo nuotraukų, nes tai – rankų darbas ir natūralūs augalai.

Kartu galima įsigyti rankomis dekoruotuos padėkliukus puodeliui su pienių pūkais. Dovana sesei, draugei, kolegei linkint jaukių pokalbių gurkšnojant kavą, arbatą.

Dydis: 10x10x10 cm.

Pagaminimo terminas: 5-10 d. d. Kalėdiniai užsakymai priimami iki 12.15d. Visos elegantiskai.lt prekės siunčiamos į užsienį.

Pagaminta Lietuvoje.

Aprašymas

Priežiūra: valyti drėgna šluoste, plauti rankomis vėsiu vandeniu. Nedėti į indaplovę.


SVARBU:
Kai kurių prekių kaina kinta priklausomai nuo dydžių, todėl, pasirinkus savo dydį, reikalinga iš naujo pažiūrėti į kainą prie prekės.
Prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo kompiuterio/telefono ekrano ypatybių.
Prekės, gaminamos ar siuvamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą, negrąžinamos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *