Apie elegantiskai.lt

Elegancija, elegantiškas žmogus, elegantiška jo apranga, išvaizda, stilius ar elegantiškas namų interjeras – taip dažniausiai apibūdinami aukštosios mados, estetikos, skonio gurmanai iš kitų šalių. Ar tik prancūzės, italės gali būti stiliaus ikonomis, elegancijos pažiba, į kurias orientuotųsi visas pasaulis? Nejaugi lietuviai taip pat negali tviskėti elegancija, spinduliuoti visomis jos išraiškomis ir tuo didžiuotis? Gali, be abejonės!

lininės suknelės

Kas yra elegancija? Anot lietuvių kalbos žodyno tai – skoningumas, puošnumas, grakštumas; mokėjimas rengtis; galantiškas elgesys. Taigi elegantiškam žmogui tikrai nereikia gausių išlaidų, pilnos piniginės, kelių universitetų diplomų. Pirmiausia turime pasitikėti savimi ir savo vidiniu balsu. Skoningai ir puošniai atrodyti nepadės jokie pasauliniai mados dizaineriai, jei žmogus nepasitikės savimi, nespinduliuos to savo išorėje, nepasižymės išskirtinėmis charakterio savybėmis. Visam pasauliui šimtmetį madą diktavusi Coco Chanel yra pasakiusi, jog elegancijos esmė yra paprastumas ir kai žmogaus vidus būna lygiai toks pat gražus, kaip ir išorė. Taigi mums, lietuviams, elegantiškai atrodyti tereikia vos vos pasistengti – paprasti jau esame iš prigimties.

Internetinė parduotuvė www.elegantiskai.lt pasistengs Jums pasiūlyti tai, kas galėtų tapti dalele Jūsų elegantiškumo: aprangą moterims, vyrams, vaikams, aksesuarus bei dovanas. Tikimės, kad vaikiški drabužiai prisidės prie mažųjų stiliaus, estetikos ugdymo, o moteriški, vyriški rūbai taps Jūsų elegantiškos išvaizdos dalele. Puoškitės, dovanokite vieni kitiems elegantiškas dovanas ir džiuginkite pasaulį lietuvišku elegantiškumu. Nes elegancija visada sklinda iš vidaus. Pradėkime nuo… šypsenos ir gražaus žodžio aplinkiniams.

Taigi: LABAS! DŽIAUGIAMĖS, KAD UŽSUKAI PAS MUS!