Prekių pristatymas

SVARBU!

Daugelis mūsų parduotuvėje parduodamų prekių gaminamos iškart po Jūsų užsakymo. Taigi tikslūs prekių pagaminimo ir pristatymo terminai nurodomi prie konkrečios prekės aprašymo.

Tačiau turime ir gatavų prekių, kurias galime išsiųsti iškart po užsakymo, nors apie tai nėra informacijos prekės aprašyme. Rašykite mums el. paštu info@elegantiskai.lt ar asmenine žinute soc. tinkluose ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus apie turimas prekes, jų spalvas, dydžius.

e-parduotuvė www.elegantiskai.lt veikia dropshipping‘o metodu (joje prekiauja daug skirtingų tiekėjų). Todėl į krepšelį įdėtos skirtingų tiekėjų prekės pirkėjui gali būti pristatomos atskiromis siuntomis ir skirtingais terminais, nurodomais prie kiekvienos prekės.


Prekių atsiėmimas DPD paštomate

Užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą DPD paštomatą. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute. Siuntą atvykite atsiimti Jums patogiu laiku.
Siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą.

Prekių pristatymas DPD kurjeriu

Užsakymas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu.
Pristatymo dieną su Jumis susisieks DPD kurjeris ir suderins pristatymo valandą.

Prekių atsiėmimas LPExpress paštomate

Užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą LPexpress paštomatą. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute. Siuntą atvykite atsiimti Jums patogiu laiku.
Siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą.
Kaip atsiimti siuntą iš LPExpress paštomatų galite susipažinti čia: https://www.youtube.com/watch?v=BTxMlhaPILc

Prekių pristatymas LPExpress kurjeriu

Užsakymas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu.
Pristatymo dieną su Jumis susisieks LPExpress kurjeris ir suderins pristatymo valandą.

Prekių atsiėmimas Omniva paštomate

Užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute. Siuntą atvykite atsiimti Jums patogiu laiku.
Siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą.
Kaip atsiimti siuntą iš Omniva paštomatų galite susipažinti čia: https://www.youtube.com/watch?v=ekB5LiJl1qA

Nemokamas prekių atsiėmimas vietoje

Esame internetinė parduotuvė, tačiau kai kurias prekes galima atsiimti vietoje. Dėl šio varianto reikėtų tartis asmeniškai e-paštu ar telefonu.

***

Prekių pristatymai vykdomi ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir visame pasaulyje. Ar Jūsų pasirinkta prekė pristatoma į užsienį, kokia to kaina ar pristatymo terminas, sužinosite įsidėję prekę į krepšelį pristatymo pasirinkimo žingsnyje. Greičiausiai siuntinys į kitą šalį atkeliaus pasirinkus express kurjerio pristatymo iki durų paslaugą, o pigiausiai, tačiau žymiai ilgiau – paštu. Pristatymo terminas ir kaina priklauso nuo siuntos svorio, šalies – visa tai sužinosite sudėję visas prekes į krepšelį.

Jei nepavyksta pirkti internetu, kyla problemų dėl siuntos pristatymo ar turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis: info@elegantiskai.lt