Kalba

Kaip skara iš 100% šilko gali puoselėti plaukus?

Jūs jau pamėgote elegantiskai.lt šilko skareles, tačiau galbūt ne visada išnaudojate jos privalumus. Iki šiol rišite skarelę tik ant kaklo? Siūlome būdus, kaip ja galite papuošti plaukus, už ką jie tikrai padėkos savo sveika išvaizda!
Pirmiausia, ši skarelė yra pagaminta iš 100 % Mulberry šilko, kuris iš kitų šilko rūšių išsiskiria ypatinga kokybe, švelnumu, minkštumu, ilgaamžiškumu, ir svarbiausia, kad prisideda prie sveikų plaukų ir galvos odos saugojimo.
Be to, natūralų šilką sudaro 97% baltymų, 18 žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių. Šilke esanti medžiaga sericinas – šilko klijai – turi gydomąjį poveikį sudirgusiai, alergiškai odai bei yra naudingas plaukams.
Ir taip pat NATŪRALUS ŠILKAS:
*mažiau geria natūralios drėgmės iš plaukų nei kiti audiniai, todėl išvengiama papildomo sausėjimo;
*yra natūralus audinys ir pasižymi antibakterinėmis, hipoalerginėmis savybėmis, todėl nekaupia bakterijų, neleidžia veistis dulkių erkutėms, grybeliams;
*saugo nuo plaukų elektrinimosi, slinkimo;
*tausoja plauką, sumažindamas trintį, taip nesusidaro plaukų susivėlimų;
*skatina plaukų augimą;
*yra kvėpuojantis audinys, todėl plaukai nesiriebaluoja;
*nepeša, šilko skarelė ar gumutė tiesiog lengvai išslysta iš plaukų;
*netrupa, nelūžinėja plaukų galiukai;
*nepalieka įspaudų plaukuose – net ir ilgai buvę surišti, juos išsileidus nepamatysite jokių žymių;
*savo šiluminėmis savybėmis beveik prilygsta vilnai ir yra penkis kartus šiltesnis už medvilnę, taigi netikėtai užklupus vėjui apsigaubus tokia skara galvą nebus šalta net žiemą;
*yra itin tvirtas audinys, tačiau tuo pačiu labai švelnus ir neveržia, tiesiog nejauti, kad plaukai yra stipriai surišti, supinti ar pan.

Visas rankų darbo skaras, skareles, šalius, gumutes iš 100% šilko rasite ČIA.

šilkas plaukams