Kalba

Mokslininkai apie lino audinio naudą

Lino pluoštas yra pati universaliausia medžiaga – iš jo gaminama nuo aukščiausios kokybės lino drabužiams iki tvirtos drobės gaisrinėms žarnoms ir virvėms!

Linas efektyviai šalina šilumos ir drėgmės perteklių. Oro tarpelyje tarp drabužių ir kūno temperatūra 3-4 laipsniais žemesnė nei aplinkoje! Lininiai audiniai puikiai sugeria drėgmę, o išlieka beveik sausi, todėl lininiai drabužiai karštyje „neprilimpa“ prie kūno. Dėl šios priežasties lininė patalynė ypač tinka miegoti karštomis vasaros naktimis, o dienomis – dėvėti natūralaus lino drabužius.

Anot mokslininkų, linas stiprina imuninę sistemą! Miegas ant lininės patalynės padidina imunoglobulino A lygį!

Lininis audinys pasižymi antibakteriniėmis savybėmis ir yra natūralus antiseptikas. Mokslininkai išsiaiškino, kad bakterijos nesidaugina ant lino, o žaizdos po lininiais tvarsčiais gyja greičiau. Būtent lininiai siūlai naudojami siuvant žaizdas – organizmas juos priima ir palaipsniui jie patys ištirpsta kūne.

Dėl natūralių fenolių, kurie lieka audinyje perdirbus augalus, linas teigiamai veikia odą. Dėvint lininius drabužius gerėja su oda turinčių problemų žmonių būklė.

Lino audinys nesielektrina. Net ir nedidelis (vos 10%) lino kiekis bet kokio audinio sudėtyje stabdo elektrinimąsi! Dirbdami kompiuteriu dėvėkite lininius drabužius – tai saugos jus nuo elektromagnetinės spinduliuotės.

Lininiai drabužiai mažina radiacijos lygį, saugo nuo ultravioletinės spinduliuotės ir kenksmingos aplinkos.

Lininių drabužių gausu e-parduotuvėje elegantiskai.lt: lininės suknelės moterims, kostiumai berniukams, suknelės mergaitėms iš natūralaus lino. Patirkite nuostabaus lino audinio natūralumą ir naudą!