Kalba

Kaip prižiūrėti puošnias mergaičių sukneles?

Vaikystė skirta džiaugtis visais tuo metu teikiamais malonumais – taip turėtume auginti savo vaikus. Ir jei jie tampa aprangos ar aplinkos vergais, vaikystė išlieka kaip draudimų metas. Žinoma, vaikai turėtų jausti pagarbą tam, ką turi, kuo yra apdovanoti – tai irgi labai svarbi auklėjimo sąlyga. Bet ne apie tai šį kartą…
Įsigijus puošnią, pūstą, rodos, tokią trapią suknelę, mamai kyla klausimai: kaip reikės ją prižiūrėti? Juk šventės metu jai gresia beprotiškai daug pavojų…
Taigi, jei nutarėte pačios pasirūpinti suknele, o ne atiduoti į cheminę valyklą, NEBIJOKITE:
SKALBTI. Žinoma, į skalbyklę galbūt geriau jos nedėti, tačiau skalbti rankomis vėsiame vandenyje galite drąsiai, tik tai darykite kuo greičiau, nelaikykite vandenyje. Atminkite, jog tiulio, gipiūro negalima trinti, spausti, sukti ar gręžti. Tiesiog pakabinkite, kad vanduo nusivarvėtų.
LYGINTI. Tiulio ar gipiūro audiniai netoleruoja karšto lyginimo, todėl galima lyginti tik žemiausia lygintuvo temperatūra.

Linkime Jums ir Jūsų princesėms kuo įspūdingesnių švenčių, kad jos atmintyje kaip gražiausia pasaka išliktų visam gyvenimui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *