Kalba

Krikšto drabužiai vaikams. Kas svarbu?

Krikštynos – pirmoji ir viena svarbiausių kiekvieno žmogaus gyvenimo švenčių. Dažnai vaikas šios šventės negali atsiminti, jei yra krikštijamas mažas, tačiau nuotraukos, video kadrai ir svarbūs aksesuarai – Krikšto skraistė, Krikšto žvakė, dovanos – išlieka ir, jei tėveliai išsaugo, lydi per gyvenimą.

Nors Krikštynų papročiai sparčiai keičiasi, išlieka tai, kad šventinei ceremonijai tėveliai bei krikštatėviai ypatingai puošia mažuosius. Šventinės suknelės mergaitėms, kostiumai berniukams šventėms turėtų būti ne tik puošnūs, bet ir kuo patogesni, nevaržantys judėjimo, iš natūralių medžiagų, kad mažieji nesukaistų, drabužiai jiems nekeltų neigiamų emocijų, diskomforto. Nes ne visad tai, kas ypač gražu tėvams, patinka mažiems vaikams ir nepatogi apranga gali sugadinti šią svarbią šventę. elegantiskai.lt mergaičių suknelės, kaip įvertino mažosios damutės, „nekanda” ir netrukdo švęsti net ilgą, kaitriausią vasaros dieną. Kostiumai berniukams siuvami iš lino, jų modeliai apgalvoti taip, kad tiktų daugumai vaikų figūrų: kelnės, šortai yra su guma, petnešos ir peteliškė reguliuojasi, marškiniai su atlenkiamomis rankovėmis. O kad svarbiausi Krikštynų akcentai – Krikšto skraistė, Krikšto žvakė – išliktų ir lydėtų, galime ant jų išsiuvinėti vaikučio vardą ir Krikšto datą.

Patogiai, lengvai, apgalvotai, o ne tik puošniai aprengti vaikučiai sau, tėvams ir aplinkiniams dovanos tai, ko labiausiai norisi – ramybę, šypsenas bei šventinę nuotaiką. O svarbiausia, kad visam gyvenimui išliktų didžiausia dovana – tikėjimas, ką ir suteikia Krikšto sakramentas.

elegantiskai.lt rasite viską, kas yra būtina Krikštynoms: Krikšto kostiumai berniukams, Krikšto suknelės mergaitėms, Krikšto skraistė, Krikšto žvakės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *